Górki 125, 34-116 Spytkowice
+(48) 504 298 436
Rezerwacja

Zrelaksuj się w naszym ogrodzie

W naszym ogrodzie można wypoczywać, zwolnić tempo (slow life), wsłuchać się w śpiew ptaków, wiosną podziwiać pięknie kwitnące rododendrony. Urządziliśmy też taras w taki sposób, aby goście mieli wrażenie przebywania w lesie, zaciera się granica między lasem, a ogrodem. Dzieci mają tu placyk zabaw, gdzie pod nadzorem rodziców mogą korzystać z huśtawki, zjeżdżalni, piaskownicy.

Ogród był nasadzany w taki sposób, aby przez cały sezon można było podziwiać kwiaty, począwszy od forsycji, po milin, którego kwiaty kończą kwitnienie jesienią. Posiadamy kilka wieloletnich okazów roślin, tworzących atmosferę starego ogrodu. Goście mogą tu korzystać z dużego grilla, w formie starej studni, na którym nie zabraknie miejsca nawet dla dużej ilości biesiadników. 

Regulowany ruszt w pionie i poziomie (mechanizm opracowany przez właściciela) sprawia, że grillowanie jest łatwe i przyjemne. W naszym ogrodzie można nauczyć się rozpoznawania rodzimych gatunków drzew po pniu. Służy do tego „Rozpoznawacz drzew” – interaktywna pomoc edukacyjna, którą skonstruowałem. Zdobytą wiedzę można wykorzystać podczas leśnych spacerów i bez problemów rozróżniać rosnące tam drzewa.

Scroll to top