Górki 125, 34-116 Spytkowice
+(48) 504 298 436
Rezerwacja

Pokoje i kuchnia

Pokoje

Pokój Rodzinny Niebieski

Wygodny czteroosobowy pokój na piętrze, wraz z łazienką zajmuje powierzchnię 25 m². Pokój jest urządzony ze skandynawską prostotą, w odcieniach niebieskich i białych, ocieplony drewnianymi meblami. Detale tworzą klimat starego wnętrza. Drewniana podłoga, drewniane drzwi, blat w łazience sprawiają, że wnętrze jest przytulne i ciepłe. Dodatkową ozdobą jest imitacja pieca kaflowego z naturalnej kafli ceramicznej, która emituje ciepło z piecyka znajdującego się piętro niżej. Z pokoju widok na las i pastwisko.

Zobacz więcej Zarezerwuj teraz

Pokój Rodzinny Różany

Wygodny czteroosobowy pokój na piętrze, wraz z łazienką zajmuje powierzchnię 26 m². Pokój jest urządzony w stylu prowansalskim, w odcieniach pudrowego różu, połączonego z szarościami i beżami. Barwy tego wnętrza sprzyjają odpoczynkowi, a ocieplone drewnianymi meblami sprawiają, że pokój jest ciepły i przytulny. Detale tworzą klimat starego wnętrza. Drewniana podłoga, drewniane drzwi dodają uroku. Z pokoju widok na las, z łazienki na ogród i pola.

Zobacz więcej Zarezerwuj teraz

Pokój Rodzinny Kominkowy

Przestronny, jasny, czteroosobowy pokój na parterze, wraz z łazienką zajmuje powierzchnię 27 m². Pokój jest urządzony w stylu shabby chic, białe, postarzane meble, drzwi, dekoracje, stara drewniana podłoga tworzą klimat rustykalnego, ciepłego wnętrza. Stylową ozdobą jest rustykalny kominek, który w chłodniejsze dni pozwala cieszyć się blaskiem naturalnego ognia i daje przyjemne ciepło. Z pokoju roztacza się widok na ogród i las.

Zobacz więcej Zarezerwuj teraz

Kuchnia

W naszym domu do dyspozycji gości oddajemy przestronną, klimatyczną kuchnię  15 m². Tutaj można gotować, piec, biesiadować z rodziną lub znajomymi. Kuchnia jest urządzona w rustykalnym stylu, przytulna i sielska. Wyposażona w kuchnię gazową, piekarnik, kuchenkę mikrofalową, zmywarkę, lodówkę. Znajdują się w niej wszystkie sprzęty i naczynia potrzebne każdej gospodyni. Spożywanie posiłków przy dużym stole z widokiem na ogród i las będzie prawdziwą przyjemnością. Zadaszony taras jest miejscem, gdzie można spożywać śniadania, słuchając jednocześnie śpiewu ptaków. Palący się w piecyku ogień dodatkowo ociepli wnętrze i przywoła najmilsze dziecięce wspomnienia, takie z domu babci.


Scroll to top