Górki 125, 34-116 Spytkowice
+(48) 504 298 436
Rezerwacja

Regulamin Pobytu Zwierząt

 1. Na „Ranczo w Dolinie Karpia” mogą przebywać zwierzęta gości. Wymaga to akceptacji właścicieli obiektu przy dokonywaniu rezerwacji. 
 2. Nocleg ze swoim pupilem można zarezerwować tylko w „Pokoju Rodzinnym Kominkowym” (pokój znajduje się na parterze). 
 3. Podczas dokonywania rezerwacji prosimy o podanie gatunku / rasy zwierzęcia. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zwierząt, których gatunki /rasy są powszechnie uznawane za groźne lub agresywne. 
 4. Przyjmujemy zwierzęta zdrowe, posiadające książeczki zdrowia (bezwzględnie wymagane jest aktualne szczepienie przeciwko wściekliźnie i odrobaczenie). 
 5. Mamy prawo odmówić przyjęcia zwierząt chorych lub w trakcie rekonwalescencji. 
 6. Właściciel zwierzęcia oświadcza że zwierzę/ta są zdrowe i nie stanowią zagrożenia dla innych osób i zwierząt. 
 7. Zwierzęta powinny przebywać w pokojach. Poza pokojami zwierzęta muszą być wyprowadzane na smyczy i być pod opieką właściciela. W szczególnych przypadkach  zastrzegamy sobie prawo wprowadzenia nakazu założenia kagańca.
 8. Właściciele zobowiązani są posiadać własne posłanie dla zwierzęcia.
  Niedopuszczalne jest wykorzystywanie hotelowych ręczników i bielizny pościelowej dla potrzeb zwierząt, przebywanie zwierząt na łóżku i fotelach oraz załatwianie potrzeb fizjologicznych w pokoju. 
 9. Jeżeli pościel, materac, podłoga lub inne elementy wyposażenia pokoju, w którym przebywa zwierzę, będą  przez nie zabrudzone (sierść, błoto) lub uszkodzone, właściciel jest zobowiązany do pokrycia kosztów wyrządzonych szkód w cenie określonej przez właścicieli.
 10. Właściciel zwierzęcia ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkie uszkodzenia mienia hotelowego i prywatnego innych gości z winy zwierzęcia.
 11. Niedopuszczalne jest pozostawienie zwierzęcia samego w pokoju.
Scroll to top